Dzisiaj jest Piątek
20 października 2017

Fundacja EMERYT, wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnego środowiska emerytów i rencistów, stara się poszerzać ofertę, kierowaną do tej grupy społecznej.

Proponujemy:

1. WYPOŻYCZALNIA WÓZKÓW INWALIDZKICH
"Otworzyć im świat"
projekt społeczny współfinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Wypożyczalnia znajduje się w siedzibie Fundacji EMERYT przy ul. Ogrodowej 8.

Podstawą wypożyczenia jest zawarcie pisemnej umowy, wpłacenie kaucji w wysokości 250,- zł i wniesienie opłaty przed wypożyczeniem. Koniecznie z ważnym dowodem osobistym.

Podopieczni ośrodków pomocy społecznej mogą wypożyczać wózek bezpłatnie.
Bezpłatne wypożyczenia możliwe są dzięki ofiarowaniu nam 3 wózków przez Fundację
"Joni i Przyjaciele"

Wypożyczalnia wózków inwalidzkich czynna jest:
od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 17.00
tel. / fax 22 620-40-44

2. TRANSPORT SENIORÓW

Przyjmujemy zgłoszenia - od osób starszych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, o ograniczonej sprawności ruchowej - na przewóz do szpitali, na badania lekarskie i ambulatoryjne do sanatoriów lub przekwaterowania do domów opieki.

Przejazd w obrębie Warszawy (w obie strony z osobą towarzyszącą) wynosi 30 do 50 zł

Zgłoszenia - z wyprzedzeniem kilkudniowym - przyjmujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 10.00 - 17.00
tel. (22) 620-40-44