Dzisiaj jest Poniedziałek

PODZIĘKOWANIA DLA FIRM I OSÓB AKTYWNIE

WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z FUNDACJĄ EMERYT

• DOKUMENT

• Serdecznie dziękujemy firmie SKANSKA PROPERTY POLAND SP. z o.o.
      za darowiznę finansową na realizację celów statutowych Fundacji "EMERYT".
      Seniorzy Fundacji "EMERYT" są niezmiernie szczęśliwi, że dołaczyli Państwo do grona naszych Przyjaciół.
      Wsparcie finansowe, w tym trudnym dla nas wszystkim czasie, jest wielką pomocą w ich przetrwaniu.
      Dzieki Państwa darowiźnie możemy kontynuować dzieło edukacji seniorów
      by podnosić ich poziom wiedzy o otaczajacym świecie oraz pomagać im przystosować się do zmian jakie w nim zachodzą.

• DOKUMENT

• Serdecznie dziękujemy firmie SANDOZ POLSKA SP. z o.o.
        za darowiznę finansową na realizację celów statutowych Fundacji "EMERYT".
        Wsparcie finansowe zostanie przeznaczone miedzy innymi na edukację cyfrową seniorów.
        Realizujemy ten program już od wielu lat,
        w przeciagu ostatniego roku, znacznie go rozbudowując,
        by zapewnić w dobie Pandemii COVID-19 komunikację osobom starszym ze światem za pomocą INTERNETU.

• Serdecznie dziękujemy firmie LINKLATERS
          za darowizny finansowe w roku 2020 i w roku 2021 na realizację celów statutowych
          Seniorzy Fundacji "EMERYT" są niezmiernie szczęśliwi, że są Państwo naszym Przyjacielem,
          który pomógł nam już wielokrotnie!

• Serdecznie dziękujemy firmie LINKLATERS
            za darowiznę finansową na rewitalizację
            Sali Edukacyjno - Klubowej w naszym lokalu
            przy ul. Ogrodowej 8 w Warszawie, w którym prowadzimy od 1992 r
            Seniorzy Fundacji "EMERYT" są niezmiernie szczęśliwi, że w gronie naszych Przyjaciół
            mamy tak wspaniałego "Mikołaja".

• Serdecznie dziękujemy Panu Kiercho Todorovi
              za podarowane na rzecz Fundacji "EMERYT" spotkanie z cyklu
              CIEKAWE SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUD¬MI: "MACEDONIA. O swojej ojczyĽnie opowie i zaprezentuje slajdy..."

• Serdecznie dziękujemy Pani profesor nauk ekonom. Danucie Hübner
                za podarowany na rzecz Fundacji "EMERYT" Otwarty Wykład Profesorski pt. Kierunki dalszych działań w celu zapewnienia trwałości i dalszego rozwoju U.E.

• Serdecznie dziękujemy firmie LINKLATERS
                  za bezpłatny wykład dla słuchaczy S-UTW.
                  Bardzo ciekawy wykład z dziedziny prawa oraz miła atmosfera oraz poczęstunek
                  to powód do radości dla osób starszych

• Serdecznie dziękujemy firmie AG-Complex
                    za nieodpłatne pomoc w posadzeniu EKOLOGICZNYCH CHOINEK 2018/2019.
                    Dzięki temu w Parku im. E.Szymańskiego rosną dwie piękne jodełki serbskie.

za nieodpłatne przekazanie dwóch notebooków firmy HP w marcu 2019 roku
                      Pomoże nam to organizowanie kursów komputerowych dla większej ilosci słuchaczy S-UTW

• Serdecznie dziękujemy Panu Prezesowi Jerzemu Rożkowi
                        z Warszawskiego Domu Technika NOT
                        za nieodpłatne udostępnienie Sali E w Warszawskim Domu Technicznym w dniu 19.06.2018 r.
                        dla przeprowadzenia Otwartego Wykładu przez Panią Redaktor Ewę Mańkiewicz-Cudny

• Serdecznie dziękujemy Pani Redaktor Ewie Mańkiewicz-Cudny
                          z miesięcznika "Przegląd Technicznego"
                          za podarowany na rzecz Fundacji "EMERYT" Wykład pt. WKŁAD INŻYNIERÓW W ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI I BUDOWĘ PAŃSTWOWOŚCI

• Serdecznie dziękujemy Panu dyrektorowi Krzysztofowi Loretzowi
                            z Krajowego Biura Wyborczego
                            za podarowany na rzecz Fundacji "EMERYT" Wykład pt. Wybory i ich organizacja. Punkty stałe i zmiany

• Serdecznie dziękujemy Pani profesor nauk ekonom. Danucie Hübner
                              za podarowany na rzecz Fundacji "EMERYT" Otwarty Wykład Profesorski pt. Co dalej z EUROPĄ?

• Serdecznie dziękujemy CITIBANK
                                za warsztaty kulinarne, proj."Fit emeryt - zdrowie na talerzu"

• Serdecznie dziękujemy Revenve Management Consultant
                                  Sales Effectivness Europe