PROGRAM ZAJĘĆ S-UTW
Fundacji "EMERYT"

WAŻNE INFORMACJE DLA SŁUCHACZY S-UTW

Zapraszamy, trwa rekrutacja ma semestr jesienno-zimowy 2019r.
Zapisy w biurze Fundacji "Emeryt"
w dni powszednie w godzinach 11:00-17:00.

Rekrutacja







DATA TEMAT WYKŁADOWCA /PROWADZĄCY Miejsce zajęć
20.09.2019
(piątek)
godz. 15:00
ZAJĘCIA REKRACYJNO-USPRAWNIAJĄCE:
ćwiczenia fizyczne.
Nordic Walking.
mgr Rafał Banaszek Park Szymańskiego
23.09.2019
(poniedziałek)
godz. 11:00
ZAJĘCIA KULTURALNE:
Film dokumentalny: PAVAROTTI.
Dyskusja po seansie.
Spotykamy sie o 10:45 przed kinem.
Zapisy w biurze.
Fundacja "EMERYT"
Cinema City ARKADIA
Aleja J.P.II 82
II piętro C.H. ARKADIA
25.09.2019
(środa)
godz. 11:00
OTWARTY WYKŁAD PROFESORSKI: "Parlamentaryzm jako droga utrzymania demokracji" Prof. zw. dr hab. Stanisław Obirek
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
ul. Nowy Świat 49
w Warszawie.
27.09.2019
(piątek)
godz. 15:00
ZAJĘCIA REKRACYJNO-USPRAWNIAJĄCE:
ćwiczenia fizyczne.
Nordic Walking.
mgr Rafał Banaszek Park Szymańskiego
30.09.2019
(poniedziałek)
godz. 11:00
WYKŁAD: "Profilaktyka chorób układu krążenia - zawały" Specjalista z firmy Boston Scientific Firma Boston Scientific Budynek Q22 ul. Jana Pawła 22
02.10.2019
(środa)
godz. 11:00
WYKŁAD: "Rozdział Kościoła od Państwa. Reguła czy wyjątek" Prof. zw. dr hab. Stanisław Obirek
Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
04.10.2019
(piątek)
godz. 11:00
WYKŁAD: "Choroby od kleszczowe oraz choroby tarczycy" lek med. Elżbieta Sosnowska
endokrynolog
SPZOZ Wola - Śródmieście
Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
4.10.2019
(piątek)
godz. 15:00
ZAJĘCIA REKRACYJNO-USPRAWNIAJĄCE:
ćwiczenia fizyczne.
Nordic Walking.
mgr Rafał Banaszek Park Szymańskiego
09.10.2019
(poniedziałek)
godz. 11:00
ZAJĘCIA KULTURALNE:
Film: BÓL i BLASK.
Dyskusja po seansie.
Spotykamy sie o 10:45 przed kinem.
Zapisy w biurze.
Fundacja "EMERYT"
Kino Muranów
ul. Władysława Andersa 5
10.10.2019
(czwartek)
godz. 14:00
CIEKAWE SPOTKANIE Z CIEKAWYMI LUDŹMI:
"Polityka Senioralna w latach 2015-2019
realizowana przez Komisję Parlamentarnych R.P. i jej rezultaty."
Poseł R.P. Michał Szczerba
Wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji
ds. Polityki Senioralnej
Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
10.10.2019
(czwartek)
godz. 15:00
KOŁO SPOLEGLIWYCH SENIORÓW Przewodnicząca koła Zofia Niczke Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
11.10.2019
(piątek)
godz. 15:00
ZAJĘCIA REKRACYJNO-USPRAWNIAJĄCE:
ćwiczenia fizyczne.
Nordic Walking.
mgr Rafał Banaszek Park Szymańskiego
15.10.2019
(wtorek)
godz. 11:00
SPOTKANIE ORGANIZACYJNE
Kursy komputerowe
Wszystkie grupy zapraszamy na godz.11:00.
Przedstawiciel Centrum Edukacyjne Żelazna Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
16.10.2019
(środa)
godz. 11:00
WYKŁAD: "Choroby oczu wieku dojrzałego" Okulista
Klinika Dr Nowosielska.
Okulistyka i Chirurgia Oka.
Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
17.10.2019
(czwartek)
Wyjazd godz. 9:00
Zbiórka 8:45.
JEDNODNIOWA WYCIECZKA PO MAZOWSZU:
Ogród Botaniczny w Powsinie,
tężnia w Konstancinie.
Koszt z obiadem 46zł.
Fundacja "EMERYT" Powsin, Piaseczno, Konstancin
18.10.2019
(piątek)
godz. 15:00
ZAJĘCIA USPRAWNIAJĄCE PAMIĘĆ:
ćwiczenia umysłu i funkcji poznawczych.
mgr Rafał Banaszek Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
23.10.2019
(środa)
godz. 11:00
WYKŁAD: "Stulecie polskiej matematyki.
Czym różni się matematyka od fizyki?
Co to znaczy: polska szkoła matematyczna?"
Prof. Wojciech Nowakowski
Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
25.10.2019
(piątek)
godz. 15:00
ZAJĘCIA USPRAWNIAJĄCE PAMIĘĆ:
ćwiczenia umysłu i funkcji poznawczych.
mgr Rafał Banaszek Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
29.10.2019
(wtorek)
godz. 10:00-16:30
Kursy Komputerowe
Grupa I
10:00-12:00
Grupa II
12:15-14:15
Grupa III
14:30-16:30
CE Żelazna Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
30.10.2019
(środa)
godz. 10:15 - 16:30
WYKŁAD połączony z warsztatami:
"Polityka gospodarcza i społeczna"
WiseEuropa
Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
5.11.2019
(wtorek)
godz. 10:00-16:30
Kursy Komputerowe
Grupa I
10:00-12:00
Grupa II
12:15-14:15
Grupa III
14:30-16:30
CE Żelazna Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
8.11.2019
(piątek)
godz. 15:00
ZAJĘCIA USPRAWNIAJĄCE PAMIĘĆ:
ćwiczenia umysłu i funkcji poznawczych.
mgr Rafał Banaszek Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
12.11.2019
(wtorek)
godz. 10:00-16:30
Kursy Komputerowe
Grupa I
10:00-12:00
Grupa II
12:15-14:15
Grupa III
14:30-16:30
CE Żelazna Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
14.11.2019
(czwartek)
godz. 12:00
SEMINARIUM: Wyjście do muzeum.
Muzeum Stacja
"Historia kolei w zarysie"
Przewodnik Muzeum Stacja Muzeum Stacja
ul. Towarowa 3
15.11.2019
(piątek)
godz. 15:00
ZAJĘCIA USPRAWNIAJĄCE PAMIĘĆ:
ćwiczenia umysłu i funkcji poznawczych.
mgr Rafał Banaszek Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
26.11.2019
(wtorek)
godz. 10:00-16:30
Kursy Komputerowe
Grupa I
10:00-12:00
Grupa II
12:15-14:15
Grupa III
14:30-16:30
CE Żelazna Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
3.12.2019
(wtorek)
godz. 10:00-16:30
Kursy Komputerowe
Grupa I
10:00-12:00
Grupa II
12:15-14:15
Grupa III
14:30-16:30
CE Żelazna Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
10.12.2019
(wtorek)
godz. 10:00-16:30
Kursy Komputerowe
Grupa I
10:00-12:00
Grupa II
12:15-14:15
Grupa III
14:30-16:30
CE Żelazna Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8
17.12.2019
(wtorek)
godz. 10:00-16:30
Kursy Komputerowe
Grupa I
10:00-12:00
Grupa II
12:15-14:15
Grupa III
14:30-16:30
CE Żelazna Fundacja "EMERYT" ul.Ogrodowa 8

UWAGA! Plan jest układany na cały semestr, w związku z tym będzie na bieżąco aktualizowany o kolejne wykłady i prelekcje.